facebook
login

Strona 1 z 69   

mFundacja dofinansuje wakacje z matematyką w sześciu największych miastach Polski

Fundacja mBanku rozpoczyna konkurs grantowy ?Wakacje z matematyką", mający zapewnić dzieciom atrakcyjne formy spędzenia wakacji w mieście pod znakiem matematyki. O 5 tys. zł dofinansowania mogą starać się organizacje pozarządowe, biblioteki publiczne i grupy nieformalne z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Gdańska.

więcej arrow_right
„Mrozy 2017" w dnach 28-28 maja w Warszawie

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie i Miasto i Gmina Mrozy po raz kolejny zapraszają nauczycieli na konferencję "Majowe Mrozy w Warszawie" pod hasłem Technologia - Reforma - InformatykaW tym roku, jak łatwo się domyślić, tematu przewodniego nie mogła ominąć sprawa zmian w podstawie programowej, przede wszystkim pod kątem informatyki i nauki programowania, ale także stosowania TIK na zajęciach innych przedmiotów.

więcej arrow_right
K@SSK 2017 od 7 do 9 kwietnia w Nowym Tomyślu

Trwają przygotowania do XIII edycji Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych KASSK 2017. Konferencja jak zwykle organizowana jest przez Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu i przeznaczona jest dla nauczycieli i pracowników instytucji oświatowych, zainteresowanych  nowoczesną, wysokiej jakości edukacją, dla tych którzy pragną się rozwijać i poszukiwać nowych, skutecznych metod kształcenia. 

więcej arrow_right
Subiektywnie o Konferencji „LepszaEdukacja" – Września 17 i 18 lutego 2017r.

Kolejna Konferencja we Wrześni okazała się ważnym wydarzeniem edukacyjnym. Oto jak wyglądała w ocenie jednego z uczestników: 

więcej arrow_right
Warszataty w Pudełku

 

Warsztaty w Pudełku - nowatorska forma szkolenia, wsparcie nauczyciela w codziennej pracy.

więcej arrow_right
Do czego służą gry?

Gdyby zadać takie pytanie nauczycielom klas 1-3, czy nauczycielom matematyki w klasach 4-6, to prawdopodobnie (prawdopodobnie, bo nie przeprowadzałem nigdy takiej ankiety na większej grupie osób) najczęściej by pojawiła się taka odpowiedź: do poćwiczenia rachunków.

więcej arrow_right

Strona 1 z 69