facebook
login

Strona 1 z 9   

Aktywna edukacja z tabletem – Konferencja

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 zaprasza nauczycieli szkół podstawowych do udziału w konferencji - "Aktywna edukacji z tabletem", która odbędzie się 22 października w siedzibie szkoły w Warszawie w godz. 9.30 - 16.30.

więcej arrow_right
iPad w terapii dzieci niepełnosprawnych intelektualnie

Popularność  technologii mobilnej cały czas wzrasta. Telefony dotykowe, tablety stały się urządzeniami przyjaznymi dla użytkownika i powszechnie dostępnymi. Dlaczego więc nie wykorzystać zdobyczy technologicznych w terapii dzieci z autyzmem i dzieci z niepełnosprawnością intelektualną?

więcej arrow_right
Jak używać Explain Everything?

Bezpłatne szkolenie nt "Jak używać Explain Everything?" we Wrocławiu.

więcej arrow_right
Kolejny sukces spotkania w Nowym Tomyślu

V Konferencja ?Technologie mobilne w szkole - edukacja z iPad'em" (11 gudnia) organizowana przez Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego po raz kolejnyzakończyła się sukcesem. W konferencji wzięło udział ponad 120 nauczycieli z wielu części Polski (planowano 100 uczestników).

więcej arrow_right
Ciekawy tydzień w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu

W dniach od 30 listopada do 4 grudnia wiele się działo w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. A to za sprawą realizacji projektu edukacyjnego w ramach europejskiego programu "Erasmus +". Szkoła konkurowała z 444 innymi placówkami z całej Polski i znalazła się pośród 68 szkół, które otrzymały fundusze unijne na realizację swojego projektu. 

więcej arrow_right
„Technologie mobilne w szkole" po raz piąty

 

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu po raz piąty organizuje konferencję nt. ?Edukacja z iPad'em", która odbędzie się w dniu 11 grudnia w godz. od 10.30 do 18.10.

więcej arrow_right

Strona 1 z 9