facebook
login

Strona 1 z 5   

Subiektywnie o Konferencji „LepszaEdukacja" – Września 17 i 18 lutego 2017r.

Kolejna Konferencja we Wrześni okazała się ważnym wydarzeniem edukacyjnym. Oto jak wyglądała w ocenie jednego z uczestników: 

więcej arrow_right
Znamy laureatów II edycji ADAMED SmartUP

Druga edycja ADAMED SmartUP pokazała, jak wielu młodych Polaków chce się uczyć i wiązać z nauką swoją przyszłość. Blisko 3 500 nastolatków
rywalizowało o profesjonalne konsultacje edukacyjne i pomoc w przygotowaniudo kariery naukowca. Najlepsza dziesiątka to uczniowie szkół
ponadpodstawowych z różnych miast Polski, których łączy pasja oraz wyjątkowy talent do nauk ścisłych i przyrodniczych. 
Gala ogłoszenia wyników 2. edycji programu ADAMED SmartUP odbyła się 12 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

więcej arrow_right
Zakończyła się XXIII Olimpiada Informatyczna

Olimpiada Informatyczna jest olimpiadą przedmiotową adresowaną do uczniów szkół średnich, przeprowadzaną corocznie pod egidą Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Finaliści Olimpiady są przyjmowani w pierwszej kolejności na studia informatyczne we wszystkich najlepszych uczelniach w kraju. Spośród najlepszych finalistów jest wyłaniana reprezentacja Polski na Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną i inne międzynarodowe konkursy informatyczne.

więcej arrow_right
Kolejny sukces spotkania w Nowym Tomyślu

V Konferencja ?Technologie mobilne w szkole - edukacja z iPad'em" (11 gudnia) organizowana przez Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego po raz kolejnyzakończyła się sukcesem. W konferencji wzięło udział ponad 120 nauczycieli z wielu części Polski (planowano 100 uczestników).

więcej arrow_right
Apple Accessibility Summit

 

 

Warszawskie seminarium Apple Accessibility Summit poświęcone zastosowaniom rozwiązań technicznych Apple w edukacji uczniów o specjalnych potrzebach było inicjatywą niezwykle potrzebną i cieszyło się dużym powodzeniem. 

więcej arrow_right
Apple Leadership Tour 2015

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Apple Leadership Tour, na którym pokażemy, jak urządzenia mobilne Apple w bogatym ekosystemie treści mogą zmienić proces dydaktyczny w bardziej osobiste doświadczenie. Zaprezentujemy cyfrowe narzędzia, które sprzyjają większemu zaangażowaniu uczniów i oferują im nowe, atrakcyjne sposoby wykazywania się wiedzą.
Impreza ta będzie idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi treściami edukacyjnymi oraz narzędziami do tworzenia treści, które przynoszą szkołom prawdziwą rewolucję.

więcej arrow_right

Strona 1 z 5