facebook
login

Strona 1 z 5   

Keynote. Moc narzędzi. Potęga perswazji

Gdziekolwiek jesteś, narzędzie do tworzenia zachwycających prezentacji masz zawsze pod ręką. Na początek stuknij jeden z 30 eleganckich motywów zaprojektowanych przez Apple. Wstaw zdjęcie. I przeciągnij, aby zmienić jego wymiary. Wstaw interaktywny wykres. Stwórz dynamiczne przejście - przyciągnij uwagę widzów. A potem użyj AirPlay, by bezprzewodowo zaprezentować materiał na telewizorze HD wprost z iPada, iPhone'a lub iPoda touch. Keynote na Twoim urządzeniu iOS sprawi, że wszystko będzie możliwe. I przenośne.

więcej arrow_right
Numbers. Arkusze Kalkulacyjne, które mnóstwo dodają

Arkusze kalkulacyjne w Numbers zawsze dużo dodają. Każde zadanie zaczynasz od pustej kartki. Stuknięciem wybierasz miły dla oka szablon. Dodajesz kilka wbudowanych tabel z osadzonymi formułami. Jednym dotknięciem tworzysz zachwycające interaktywne wykresy. I nagle wszystko staje się jasne - widać nie tylko dane, ale też wszystko, co z nich wynika. Liczby nigdy jeszcze nie przemawiały tak dobitnie - a zarazem pięknie.

więcej arrow_right
Pages. Ostatnie słowo w pisaniu tekstów

Pages to potężny edytor tekstu, w którym stworzenie zachwycających raportów, CV i dokumentów zajmuje zaledwie kilka minut. I jest tak samo proste, jak wszystko inne na iPadzie, telefonie iPhone lub iPodzie touch.

więcej arrow_right
GarageBand. Niesamowita muza. Raz-dwa

Tworzenie wielkiej muzyki na iPadzie, telefonie iPhone lub iPodzie touch nigdy nie było tak proste. Ani tak przyjemne.

więcej arrow_right
iMovie. Wielki film. Niewielkim wysiłkiem

Może masz mnóstwo plików wideo nagranych iPhonem lub iPadem. A może marzysz o sławie twórcy niezależnego kina. iMovie w prosty sposób pomoże zamienić Twoje klipy w pasjonujące filmy lub zwiastuny.

więcej arrow_right
iPhoto for iOS. Tu żyją twoje zdjęcia i stąd budzą się do życia

 

W iPhoto porządkowanie, edytowanie i udostępnianie zdjęć JEST PROSTE i przyjemne.

więcej arrow_right

Strona 1 z 5